Zwrot 1% wartości kredytu

Mamy przyjemność przedstawić Państwu specjalną promocję tylko dla Klientów firmy Strus. Otrzymają Państwo zwrot 1% od wartości zaciągniętego kredytu hipotecznego, ponieważ przekazujemy własną prowizję na rzecz kupujących mieszkanie.

Dzięki współpracy z firmą Notus nasi Klienci  otrzymają kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach oraz:

 • – ZWROT 1% od wartości zaciągniętego kredytu hipotecznego
 • – Pakiet korzyści do wartości 7 200 zł* 
 • – Opłacenie pierwszej, rocznej składki ubezpieczenie na życie i NNW – do 3 000 zł 
 • – Opłacenie pierwszej, rocznej składki ubezpieczenia nieruchomości – do 200 zł 
 • – Zwrot 1% za kredyt gotówkowy – zysk 1 000 zł 
 • – Zwrot 0,5% za zrefinansowanie kredytu hipotecznego – zysk 2 000 zł
 • – Zwrot rocznej składki za ubezpieczenie na życie – zysk 1 000 zł** 
 • – Rabat 10% na zakupy w sklepach Leroy Merlin*** 
 • – Indywidualna wizualizacja 3D kuchni lub łazienki za 1 grosz w Leroy Merlin
 • – 10% rabatu na całodzienne zakupy za każde 1 000 punktów zgromadzone na karcie Transport, montaż, zwrot zakupionych towarów w Leroy Merlin

Eksperci firmy Notus: 

 • – Zapewniają kompleksową obsługę
 • – Indywidualnie negocjują obniżenie oprocentowania z bankiem 
 • – Skompletują i wypełnią wszystkie wymagane dokumenty 
 • – Zapewnią mobilność eksperta
 • – Świadczą usługi dla naszych Klientów bezpłatnie

Zapraszamy do kontaktu z  ekspertami w celu poznania szczegółów:

BIURO CHRZANOWSKIEGO:

BIURO MYŚLIBORSKA:

NOTA PRAWNA
Przedstawiona informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki otrzymania nagród są opisane w Regulaminie Sprzedaży Premiowej dostępnym u Ekspertów Finansowych NOTUS Finanse S.A.
Dodatkowe informacje: Przedstawiona informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki otrzymania nagród są opisane w Regulaminie Sprzedaży Premiowej dostępnym u Ekspertów Finansowych NOTUS Finanse S.A.
* Założenia: kredyt hipoteczny w kwocie 400 tys. zł, kredyt gotówkowy 100 tys. zł, miesięczna składka ubezpieczenia na życie 500 zł. Warunkiem otrzymania bonusu przez Klienta jest:
Ubezpieczenie na życie: Nagroda przysługuje osobie, która zawarła umowę rezerwacyjną / deweloperską / przedwstępną zakupu nieruchomości ze współpracującym Deweloperem oraz zawarła za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A.: umowę kredytu na zakup nieruchomości i umowę ubezpieczenia na życie z Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (z sumą ubezpieczenia nie wyższą niż kwota kredytu).
Ubezpieczenie mienia: Nagroda przysługuje osobie, która zawarła umowę rezerwacyjną / deweloperską / przedwstępną zakupu nieruchomości ze współpracującym Deweloperem oraz zawarła za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A.: umowę kredytu na zakup nieruchomości i umowę ubezpieczenia nieruchomości.
Zwrot na karcie 1%: Nagroda przysługuje osobie, która korzystając z pośrednictwa NOTUS Finanse S.A., najpierw zawarła umowę kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości od współpracującego Dewelopera, a następnie w ciągu 12 miesięcy zawarła umowę o kredyt gotówkowy.
Zwrot na karcie 0,5%: Nagroda przysługuje osobie, która korzystając z pośrednictwa NOTUS Finanse S.A., najpierw zawarła umowę kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości od współpracującego Dewelopera, a następnie w ciągu 36 miesięcy od dnia wypłaty tego kredytu zawarła umowę kredytu refinansowego.
Zwrot za ubezpieczenie na życie: Nagroda przysługuje osobie, która zawarła umowę rezerwacyjną / deweloperską / przedwstępną zakupu nieruchomości ze współpracującym Deweloperem oraz zawarła za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A.: umowę kredytu na zakup nieruchomości i umowę ubezpieczenia na życie na okres co najmniej 1 roku (nie dotyczy osoby, która otrzymała nagrodę ubezpieczenie na życie).
**Nie dotyczy Uczestnika, który otrzymał nagrodę w postaci Ubezpieczenia na Życie określoną w Regulaminie.
***Z oferty specjalnej mogą skorzystać Klienci, którzy uzyskali kredyt hipoteczny za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A. Regulamin promocji „Rabat 10% na pierwsze zakupy” dostępny w punktach informacyjnych sklepów. Lista sklepów dostępna na www.leroymerlin.pl. Oferta specjalna nie łączy się z rabatem lojalnościowym wynikającym z uczestnictwa w Programie DOM i innymi promocjami. Oferta specjalna obowiązuje od dnia 01.04.2020 r. do dnia 01.04.2021 r.
N29 zmienione godziny mini

Nocznickiego 29 – zmienione godziny pracy