Zapraszamy na Torwar

Już po raz trzeci w tym roku zaprezentujemy Państwu naszą ofertę mieszkań na targach w Warszawie. Zapraszamy na stoisko naszej firmy, gdzie można będzie zasięgnąć informacji o mieszkaniach gotowych do zamieszkania i lokalach, których sprzedaż ruszy już niebawem. Nie zabraknie także propozycji dla zainteresowanych zakupem w programie MdM.

Nowością w ofercie jest inwestycja Jana Kazimierza 12/14 na warszawskiej Woli. Powstanie tutaj ponad 250 lokali o zróżnicowanych układach i powierzchni od 34 do ponad 100 m². Rozpoczęliśmy już rezerwację, wkrótce przystępujemy do sprzedaży mieszkań dostępnych w cenie od 6 583,14 zł/m².

Jeszcze w marcu zakończona zostanie budowa inwestycji przy ul. Morcinka. Dostępne tu lokale o powierzchni od 39 do 78 m² będą gotowe do zamieszkania w zaledwie kilka tygodni. Z oferty gotowych mieszkań zaprezentujemy także lokale przy ul. Pirenejskiej na Bemowie, Radziwie na Woli i Przy Agorze 22 na Bielanach.

Zachęcamy do spotkania z firmą Strus na najbliższych targach i do zakupu nieruchomości w korzystnej cenie. Zapraszamy do negocjacji! 

50. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE
7-8 marca 2015 r.
COS TORWAR, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa
Stoisko nr 36

Godziny otwarcia: 10.00-17.00

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów