Wielkie otwarcie Galerii Siedlce!

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na zakupy do Galerii Siedlce – pierwszej galerii handlowej w regionie.

Swoje podwoje otworzy ponad 100 sklepów , multipleks oraz strefa gastronomiczna, z licznymi restauracjami i kawiarniami. Wszystko w centralnej lokalizacji miasta, przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Wojskowej i Armii Krajowej.

W realizację projektu zaangażowani byliśmy od 2011 roku. Naszym celem było stworzenie przyjaznego i dostępnego miejsca codziennych zakupów dla niemal 80 tysięcy mieszkańców miasta i ponad 160 tysięcy mieszkańców całego subregionu. Galeria Siedlce to nie tylko sklepy, ale także miejsce relaksu i spotkań, dzięki zaaranżowaniu otwartej przestrzeni Placu Bankowego. Chcemy, aby stał się on także miejscem lokalnych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Usytuowanie Galerii przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych, w pobliżu dworca PKS i PKP oraz przystanków MPK to wielka zaleta dla osób, które mijają ten punkt na swojej drodze do pracy lub szkoły. Dla zmotoryzowanych przewidzieliśmy 850 miejsc parkingowych oraz dogodne rozwiązania w infrastrukturze drogowej, m. in. dodatkowe pasy ruchu i sygnalizację świetlną.

O wszystkim przekonać się będzie można w sobotę 29 marca od godziny 9.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich lubiących najnowsze trendy i ciekawych nowości. Tego dnia czekają na Państwa wyjątkowe atrakcje i promocje.

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów