Udane zakupy w Galerii Siedlce

Galeria Siedlce odniosła pierwszy sukces już w weekend otwarcia. Jej progi przekroczyło niemal 70 tysięcy mieszkańców miasta i regionu. Klientów przyciągały nie tylko wyjątkowe promocje i muzyka na żywo, ale przede wszystkim znane i cenione marki, które dzięki Galerii zawitały do Siedlec.

Podczas dwóch dni pierwsi Klienci mogli przekonać się, jakie sklepy znalazły swoje miejsce w Galerii. Wielu z nich mogło skorzystać z tej okazji z wyjątkowych rabatów lub otrzymać firmowe prezenty. Ale Galeria to nie tylko sklepy i punkty usługowe. To także miejsce wydarzeń kulturalnych i zabawy. Można było posłuchać aż trzech koncertów, w tym zespołu Bracia i Grzegorza Wilka, zobaczyć ekscytujący pokaz fajerwerków, uczestniczyć w spotkaniach z siedleckimi gwiazdami piłki nożnej i rugby, obejrzeć pokazy tańca breakdance czy sprawdzić swoje umiejętności na symulatorach Formuły 1.

Koncepcja powstania pierwszej galerii handlowej w regionie narodziła się 10 lat temu. Dziś wszyscy mogą w pełni korzystać z funkcjonujących tu sklepów, kawiarni i popularnych restauracji. Więcej informacji na stronie www.galeriasiedlce.pl

Zapraszamy na zakupy w sercu miasta!

 

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów