Targi mieszkaniowe na Narodowym

To już ostatnie w tym roku targi mieszkaniowe w stolicy. Wszystkich zainteresowanych poznaniem lokalnej oferty nieruchomości zapraszamy na Stadion Narodowy. Tutaj zaprezentujemy Państwu pełny katalog dostępnych w sprzedaży mieszkań na Woli, Bielanach i Bemowie.

W inwestycjach przy ulicy Morcinka, Pirenejskiej, Przy Agorze i Radziwie oferujemy lokale o powierzchni od 39 do 101 m². Oferta obejmuje mieszkania gotowe do zamieszkania oraz w trakcie budowy. Nasze inwestycje łączą w sobie wysoki standard, dogodną lokalizację i konkurencyjne ceny. Wybrane lokale dostępne są także do zakupu dla beneficjentów programu Mieszkanie dla Młodych.

Warto przypomnieć, że tylko do końca roku kredytobiorców obowiązuje wniesienie wkładu własnego w wysokości jedynie 5% wartości nieruchomości. Już od stycznia 2015 r. każdy nowo udzielony kredyt hipoteczny będzie opiewać na kwotę nie większą niż 90% ceny. Dla kupujących, którym zależy na wpłacie wkładu poniżej 10%, to ostatni moment na podjęcie decyzji o zakupie własnego M.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy STRUS na Stadionie Narodowym już w najbliższy weekend. Nasz zespół sprzedaży będzie do Państwa dyspozycji i udzieli wszystkim zainteresowanym profesjonalnej pomocy w wyborze nieruchomości.

 

48. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2014
22-23 listopada 2014 r.
Stadion Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Stoisko nr  43

Godziny otwarcia: 10.00-17.00

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów