Pomarańczowy punkt na targach mieszkaniowych

Już drugie tej jesieni spotkanie na warszawskich targach mieszkaniowych minęło pod znakiem wielu zainteresowanych aktualnościami na stołecznym rynku nieruchomości. Ciekawi najbardziej atrakcyjnej oferty mieszkań i domów mogli zrobić rekonesans 5 i 6 października na targach Dom Mieszkanie Wnętrze zorganizowanych przez redNet Media. Na mapie targów nie mogło zabraknąć pomarańczowego stoiska Naszej firmy.

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus może pochwalić się dużym zainteresowaniem Odwiedzających. Z przyjemnością promowaliśmy nasze inwestycje mieszkaniowe na Bemowie, Woli i Bielanach, chętnie wymienialiśmy poglądy, ponieważ każde spotkanie z potencjalnym Klientem jest niezwykłą możliwością poznania Państwa potrzeb i dostosowania do nich naszej oferty. Nasi Sprzedawcy stanęli na wysokości zadania odpowiadając Zainteresowanym na pytania, które często pojawiają się przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego.

Podczas dwóch dni targów rozdaliśmy setki broszur, a każdego z Rozmówców zapraszaliśmy do biur sprzedaży dedykowanych poszczególnych inwestycjom. Prezentowana oferta cenowa obejmowała promocję – nawet minus 50 000 zł przy zakupie wybranych mieszkań! W promocyjnej ofercie znalazły się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Pocieszamy wszystkich, którzy nie mogli spotkać się z nami w Pałacu Kultury i Nauki: nasza propozycja wciąż jest aktualna, a szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w każdej naszej placówce.

Co roku nasza firma bierze udział we wszystkich najważniejszych imprezach targowych w stolicy. Mamy świadomość, że jest to unikalna okazja, aby zaprezentować wszystkim Poszukującym własnego „M” naszą ofertę. Dlatego w tym roku spotkać nas będzie można jeszcze raz, na Zimowych Targach Mieszkaniowych w dniach 23-24 listopada. Już dziś serdecznie zapraszamy!

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów