Targi mieszkaniowe 25-26 stycznia 2014 r.

Poszukiwanie wymarzonego mieszkania to czasochłonne zajęcie. Stąd niesłabnąca popularność, jaką cieszą się targi mieszkaniowe. Frekwencja na pierwszej imprezie w nowym roku sięgnęła ponad 8 500 odwiedzających. Nasze stanowisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem wszystkich, którzy w ostatni weekend stycznia przyjęli zaproszenie na Stadion Narodowy. Dziękujemy!

Każde targi to unikalna możliwość porównania ofert wielu deweloperów w jednym miejscu i czasie. Tym bardziej jesteśmy dumni, że to stanowisko firmy Strus przyciągnęło uwagę tak licznej grupy Gości. Podczas dwóch dni, 25 i 26 stycznia, przekazaliśmy setkom zainteresowanych informacje na temat naszych warszawskich inwestycji, wydaliśmy wszystkie przygotowane na tę okazję foldery. Staramy się, by informacja o prezentowanej przez nas ofercie mieszkaniowej była na wyciągnięcie ręki nie tylko na imprezach targowych. Dlatego już podczas targów zapraszaliśmy wszystkich do naszych biur sprzedaży.

Dążymy do bycia zauważonym i zapamiętanym, w dobrym stylu i życzliwej atmosferze. Cieszymy się, że staliśmy się wizytówką stołecznych targów mieszkaniowych – zdjęcie naszego stoiska ilustrowało już publikację na internetowych łamach SuperExpressu oraz filmu promocyjnego 44. edycji targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Mamy nadzieję, że to przede wszystkim Państwo doceniają nasze starania, jakie wkładamy w przygotowanie naszego stanowiska na każde spotkanie. Kiedy tylko dostrzegą nas Państwo na następnych targach, proszę pamiętać że czekamy właśnie na Państwa. Serdecznie zapraszamy!

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów