Myśliborska 1 – premiera inwestycji

Z przyjemnością informujemy, że rusza przedsprzedaż nowej inwestycji na warszawskiej Białołęce! Premiera już w najbliższy weekend (16-17.04) na targach mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w hali COS Torwar. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Realizowane przez nas osiedle przy ul. Myśliborskiej to nowoczesny kompleks dziewięciu budynków wielorodzinnych, o zróżnicowanych wysokościach – od czterech do siedmiu kondygnacji naziemnych, z garażami podziemnymi oraz usługami w parterach. Jego kolorystyka jest stonowana, a elegancka biała elewacja nadaje inwestycji ponadczasowy, minimalistyczny styl.

Inwestycja jest zlokalizowana z dala od miejskiego gwaru i hałasu. Nieopodal położony, malowniczy Kanał Żerański jest dobrym miejscem do uprawiania różnych sportów wodnych takich jak np. kajaki. Bezpośredniosąsiadujące z osiedlem tereny zalesione oraz bardzo łatwy dojazd do znajdującego się po drugiej stronie Wisły Lasu Bielańskiego (ok. 6 min samochodem) sprzyjają rodzinnym wycieczkom i spacerom.

Okolica kompleksu jest bardzo spokojna i rodzinna, w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum. W sąsiedztwie znajdują się są również rozmaite usługi takie jak: hipermarket Auchan, przychodnia lekarska, Urząd Dzielnicy Białołęka, Białołęcki Ośrodek Kultury, poczta, apteka, basen, siłownia.

Białołęka jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, która jednocześnie zachowuje swój kameralny charakter dzięki bliskości rozległych obszarów zielonych. Znajduje się na niej wiele tras rowerowych, m.in. popularna trasa wzdłuż Kanału Żerańskiego prowadząca nad Zalew Zegrzyński.

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów