Mieszkania dla Młodych w Zgierzu

Mieszkania dla Młodych w Zgierzu

Od początku roku kupujący mogą skorzystać z programu finansowego wsparcia przy zakupie mieszkania. Już teraz oferujemy w Zgierzu szeroki wybór lokali dostępnych w programie MdM. Mieszkania w inwestycji Chemików 7 dostępne są w cenie od 2 900 zł/m²!

„Mieszkanie dla Młodych” to rządowy program dopłat do kredytów hipotecznych, który wspiera zakup nieruchomości deweloperskich. Dedykowany jest dla osób w wieku do 35 lat, które nabywają swoje pierwsze nowe mieszkanie lub dom. Polega on na udzieleniu kupującemu dofinansowania wkładu własnego, czy także na dodatkowym wsparciu w formie spłaty części kredytu. Program przewiduje dopłaty na poziomie 10% lub 15%, odpowiednio singlom i bezdzietnym małżeństwom oraz rodzinom i osobom samotnie wychowującym dzieci. 

Nieruchomość, na zakup której można uzyskać dofinansowanie, musi spełniać określone ustawowo kryterium powierzchni oraz nie przekraczać ustalanego kwartalnie wskaźnika ceny. Dla mieszkań i domów w Zgierzu w I kwartale 2014 r. limit cenowy dla 1 m² powierzchni użytkowej nieruchomości wynosi 4 445,65 zł. Informacja dotycząca maksymalnej ceny 1 m² nabywanego mieszkania każdorazowo publikowana jest na stronie internetowej Banku Gospodarstwa Krajowego.

Cieszymy się, że nasze mieszkania w Zgierzu dostępne są teraz dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dopłaty do kredytu hipotecznego w ramach programu MdM. Po szczegółowe informacje zapraszamy do naszego biura sprzedaży na terenie inwestycji, ul. Chemików 7 lok. 42.

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów