MdM nareszcie w Warszawie

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą otrzymać dopłatę do kredytu na zakup swojego pierwszego mieszkania. Teraz także w Warszawie wybrane lokale dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych.

Dofinansowanie można otrzymać na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego, której cena za 1 m² nie przekracza wskazanego kwartalnie limitu. Od 1 kwietnia w Warszawie próg dla mieszkań, które kwalifikują się do programu, to 6 126,90 zł/m². Od dzisiaj w tej cenie oferujemy wybrane mieszkania w inwestycjach przy ulicy Morcinka na Bemowie oraz Radziwie na Woli.

Dla zainteresowanych udziałem w programie rządowego wsparcia, istotne są także kwestie prawne związane z osobą ubiegającą się o dopłatę. Poza doborem samej nieruchomości, na nabycie jakiej można otrzymać dofinansowanie, potencjalny beneficjent programu nie może być właścicielem innej nieruchomości mieszkalnej ani też przekroczyć 35. roku życia.

Więcej informacji o mieszkaniach w MdM uzyskać można w biurach sprzedaży inwestycji  lub na najbliższych targach mieszkaniowych.

miniatura chrzanowskiego

Inwestycje wyróżnione przez internautów