Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus
Siedziba firmy i biura sprzedaży
w Warszawie

Siedziba firmy

Al. Komisji Edukacji Narodowej 84 lok. 106
02-777 Warszawa
tel./fax: (22) 323-79-91
tel./fax: (22) 323-79-92
tel.kom.: 508-187-309
e-mail: biuro@kstrus.pl

NIP 821-000-41-90
REGON 710426293
Wpis do Ewidencji Działaności Gospodarczej pod numerem 420231

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00
w soboty biuro nieczynne

Sprzedaży inwestycji Kierbedzia

tel.kom.: 533-882-880
e-mail: kierbedzia@kstrus.pl

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POPRZEZ TELEFON LUB E-MAIL
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 9.00-17.00

Biuro sprzedaży inwestycji Chrzanowskiego

ul. Chrzanowskiego 16 lok. 303
04-392 Warszawa
tel.kom.: 516-437-008
e-mail: chrzanowskiego@kstrus.pl

ZAPRASZAMY W PONIEDZIAŁKI W GODZ. 9.00-17.00
OD WTORKU DO PIĄTKU W GODZ. 8-17.00

Biuro sprzedaży inwestycji Nocznickiego

tel.kom.: 508-384-500
e-mail: nocznickiego@kstrus.pl

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POPRZEZ TELEFON LUB E-MAIL
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 9.00-17.00

Sprzedaż inwestycji Myśliborska

Ul. Ku Rzece 5 lok. 171
03-194 Warszawa
tel.kom.: 730-660-660
e-mail: mysliborska@kstrus.pl

ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 9.00-17.00
Oddział firmy i biuro sprzedaży w Zgierzu

Ul. Chemików 7 lok. 42
95-100 Zgierz
tel.kom.: 533-882-880
e-mail: zgierz@kstrus.pl

Oddział firmy w Siedlcach

Ul. Wojskowa 3
08-110 Siedlce
tel.: (25) 644-38-26
fax: (25) 644-52-43
tel.kom.: 508-187-312
e-mail: strus@kstrus.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piatku 8.00-17.00
Biuro sprzedaży w Siedlcach

Ul. Piłsudskiego 70
08-110 Siedlce
tel.: (25) 740-99-98
tel.kom.: 500-151-041, 796-222-503
e-mail: siedlce@kstrus.pl

ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8.00-18.00
ORAZ W SOBOTĘ W GODZ. 9.00-15.00
Biuro sprzedaży w Siedlcach - zobacz jak dojechać
Dział zaopatrzenia

tel.: (25) 644-38-26 wew. 200
e-mail: zaopatrzenie@kstrus.pl

Dział księgowości

tel.: (25) 644-38-26 wew. 206
e-mail: ksiegowosc@kstrus.pl

Napisz do nas
  • Temat
  • E-mail
  • Treść wiadomości
Zapytanie zostało wysłane
* Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Szczegółowe informacje dotyczące administracji i ochrony Państwa Danych Osobowych dostępne są w Polityce prywatności.