Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem.
Zrealizowaliśmy już panad pięćdziesiąt inwestycji. Osiągnięcie tego stało się możliwe, dzięki zaangażowaniu i pasji, z którą tworzymy.

Budujemy mieszkania i domy dla ludzi, którzy tak jak my, cenią sobie tradycje i inwestują w przyszłość.

Nasza działalność deweloperską rozpoczęliśmy w Siedlcach w 1991 r., gdzie jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, realizujemy także obiekty o charakterze komercyjnym, takie jak galerie handlowe i hotele.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że od 2000 roku jesteśmy obecni w Warszawie i nadal rozszerzamy ofertę na takie miasta jak Białystok czy Zgierz.

Z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny: od zakupu gruntu, przez projektowanie, realizacje, po zagospodarowanie terenu.

 

 

* Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus, adres: al. Komisji Edukacji Narodowej 84 lok. 106, 02-777 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zawarciem i realizacją umowy o współpracy. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.
biuro@kstrus.pl