Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus
Siedziba firmy i biura sprzedaży
w Warszawie

Siedziba firmy

Al. Komisji Edukacji Narodowej 84 lok. 106
02-777 Warszawa
tel./fax: (22) 323-79-91
tel./fax: (22) 323-79-92
tel.kom.: 508-187-309
e-mail: biuro@kstrus.pl

NIP 821-000-41-90
REGON 710426293
Wpis do Ewidencji Działaności Gospodarczej pod numerem 420231

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00
w soboty biuro nieczynne

Biuro sprzedaży inwestycji Kierbedzia

ul. Kierbedzia 8
02-728 Warszawa
tel.kom.: 533-882-880, 729-326-735
e-mail: kierbedzia@kstrus.pl

Zapraszamy w poniedziałki w godz. 9.00-17.00
od wtorku do piątku w godz. 8.00-18.00
w soboty w godz. 9.00-15.00

Biuro sprzedaży inwestycji Jana Kazimierza

Ul. Jana Kazimierza 12 lok. 4
01-248 Warszawa
tel.kom.: 731-101-107
e-mail: janakazimierza@kstrus.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00
w soboty w godz. 9.00-15.00

Biuro sprzedaży inwestycji Chrzanowskiego

Ul. Terespolska 4 lok. 516
03-813 Warszawa
tel.kom.: 516-437-008
e-mail: chrzanowskiego@kstrus.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

Sprzedaż inwestycji Myśliborska

Ul. Myśliborska 1
03-185 Warszawa
tel.kom.: 730-660-660
e-mail: mysliborska@kstrus.pl

Zapraszamy w poniedziałki w godz. 9.00-17.00
od wtorku do piątku w godz. 8.00-18.00
w soboty w godz. 9.00-15.00
Oddział firmy i biuro sprzedaży w Zgierzu

Ul. Chemików 7 lok. 42
95-100 Zgierz
tel.kom.: 519-155-803
e-mail: zgierz@kstrus.pl

Oddział firmy w Siedlcach

Ul. Wojskowa 3
08-110 Siedlce
tel.: (25) 644-38-26
fax: (25) 644-52-43
tel.kom.: 508-187-312
e-mail: strus@kstrus.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piatku 8.00-17.00
Biuro sprzedaży w Siedlcach

Ul. Piłsudskiego 70
08-110 Siedlce
tel.: (25) 644-38-26
tel.kom.: 500-151-041
e-mail: siedlce@kstrus.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00
w soboty w godz. 9.00-15.00
Biuro sprzedaży w Siedlcach - zobacz jak dojechać
Napisz do nas
  • Temat
  • E-mail
  • Treść wiadomości
Zapytanie zostało wysłane